Zamak Hurdası

image

Zamak Hurdası

Zamak ve antiminyum hurdalarınızı en hızlı ve güvenli bir şekilde uzman ekibimiz ile yerinizden en güncel fiyatlar ile alıyoruz...

Zamak alaşımı ise çinko, alüminyum, magnezyum ve bakırdan oluşan çoğunlukla çinko içerdiği için çinko alaşımı adını alabilecek bir malzemedir . Zamak darbelere karşı dirençli, esnek ve sağlam bir maddedir. Enjeksiyon ve santrifüj yöntemleri ile zamak döküm makinelerinde çelik kalıplar ve model lastikler ile birlikte sıvı hali yaklaşık 400ºC olan zamak soğutularak meydana getirilir. Zamak alaşımları endüstrinin genelinde oldukça kullanılabilen bir malzemedir. Otomotiv sektörü başta olmak üzere, ev eşyaları endüstrisi, hırdavat, büro makineleri, fotoğraf ve sinema makineleri, ziraat ve madencilikte kullanılan aletler, askeri malzemeler, elektronik cihazlarda, spor malzemeleri, oyuncaklar, hazır giyim sanayiinde, düğme ve fermuar yapımında, otomobil radyatörleri vb bir çok alanda kullanılır.Kullanım ömrünü tamamlamış bu atıl zamaklar tekrar geri dönüşümü sağlanarak ekonomiye kazandırılır.


Hurda zamak güncel fiyatlarını öğrenmek için telefon numaralarımızdan arayabilir veya teklif al bölümünden bilgilerinizi doldurarak zamak hurdası hakkında fiyat öğrenebilirsiniz.Vede Whatsap'dan fotoğraf atarak hurda zamak hakkında fiyat bilgisi isteyebilirsiniz.

Bizi Arayın
0532 647 7060
Bizi Whatsapp dan yazın
0532 409 4008
Bize Mail Atın
info@ehurdaci.com