Monitör Hurdası

image

Monitör Hurdası

Tüplü ve lcd hurda monitörleriniz için en güncel fiyat garantisi ile hızlı ve güvenilir bir şekilde yerinizden alıyoruz...

Monitör teknolojisi bilgisayarlar kadar hızlı gelişmese de yaklaşık 4 – 10 yıl arası ömrü olan monitörler hizmet sürelerini tamamlayarak hurdaya ayrılmaktadır.LCD monitörler tüplü monitörler gibi civa kurşun ve cam içermediği için daha kolay geri dönüşüme müsait , hafif ve az yer kaplayan ekipman olması kolay depolanmasını ve işlenmesini sağlamaktadır.Hurda LCD monitörler de kendi içerisinde hurda lcd monitör , hurda led monitör , hurda plazma monitör gibi üç gruba ayrılmaktadır. Hepsi panel monitör olup hepsinin geri dönüşüm işlemi benzerlikler taşımaktadır.Siz değerli müşterilerimiz değerlendirilmeyi bekleyen hurda monitörlerinizi güvenli ve hızlı bir şekilde yerinizden alıyoruz.


Hurda monitör güncel fiyatlarını öğrenmek için telefon numaralarımızdan arayabilir veya teklif al bölümünden bilgilerinizi doldurarak monitör hurdası hakkında fiyat öğrenebilirsiniz.Vede Whatsap'dan fotoğraf atarak hurda monitör hakkında fiyat bilgisi isteyebilirsiniz.

Bizi Arayın
0532 647 7060
Bizi Whatsapp dan yazın
0532 409 4008
Bize Mail Atın
info@ehurdaci.com