Hurda Sarı & Prinç Hurdası

image

Hurda Sarı & Prinç Hurdası

Hurda Sarı Hurda Pirinç en güncel fiyatlar ile hurdalarınızı uzman ekiplerimiz ile değerinde ve yerinizden alıyoruz lütfen bize ulaşın..

Sarı hurdası, genelde prinç metal hurdası olarak da bilinir günümüzde radyatör peteklerde musluk ve sıhhi tesisat malzemelerinde metal tekstil düğme fermuarlar'da vs. bir çok alanda sarı metal prinç kullanımı mevcuttur . hurda sarı çeşitleri en yüksek fiyatlardan alınarak değerlendirilir.


Hurda sarı bakırın çinko ile karışımı ile meydana gelen bir metal çeşididir. Sarı prinç olarak bilinen metal'in T'ü bakır ve F'sı çinko karışımı olan bir metaldir ve bir çok endüstüriyel alanda kullanılır.30 yılı aşan iş tecrübemiz ile ehurdacı firması olarak sarı hurda yani prinç metal hurdalarınız değerinde alınır. Şimdi ise dilerseniz hurda sarı prinç metalinin çeşitlerine bir göz atalım ...


1: Araiş Ms70

2: Araiş Ms64

3: Tesisat malzemeleri su saati,armatür vs.

4: Prinç lama çubuk çeşitleri.

5: Tekstil düğme fermuar atıkları.

6: Isıtma ve soğutma sistemlerinde kullanılan hurda sarı.

7: Sarı çubuk talaşı 

8: Kırkambar sarı

9: Çubuk sarı

10: Sarı ev eşyaları ve süslemeleri.


Hurda sarı güncel fiyatlarını öğrenmek için telefon numaralarımızdan arayabilir veya teklif al bölümünden bilgilerinizi doldurarak hurda sarı hakkında fiyat öğrenebilirsiniz.Vede Whatsap'dan fotoğraf atarak hurda sarı hakkında fiyat bilgisi isteyebilirsiniz.

Bizi Arayın
0532 647 7060
Bizi Whatsapp dan yazın
0532 409 4008
Bize Mail Atın
info@ehurdaci.com