Hurda Ram

image

Hurda Ram

Ram hurdalarınızı en fiyat garantisi ile hızlı ve güvenli bir şekilde yerinizden değerinde alıyoruz..

Bilgisayarların açıldıktan sonra kapanana kadar çalışması için aktif durumda olan birime Ram denir.Ram ler bilgisayarların aktif hafızalarıdır yani aktif durumdaki her şeyi ram saklar bilgisayar kapatıldığı anda ram deki bütün bilgiler silinir. Bu yüzden geçici hafıza birimi olarak adlandırılır.Hız ve kapasitelerine göre çok sayıda ram çeşidi mevcuttur. Ram üzerindeki arıza veya bilgisayardan kaynaklanan arıza nedeniyle ram ler kullanılmaz hale gelebilir.

Bu haldeki ram modüllerine hurda ram adı verilir. Hurda ram ler geri dönüşüm tesislerinde yapılarındaki kıymetli metaller, ağır metaller ve elektronik metallerin tekrar sanayide kullanılması için işlenir ve yapımında kullanılan altın, gümüş ve paladyum gibi değerli metaller tekrar kullanıma hazır hale getirilerek ekonomiye tekrar kazandırılır.


Hurda ram güncel fiyatlarını öğrenmek için telefon numaralarımızdan arayabilir veya teklif al bölümünden bilgilerinizi doldurarak hurda ram hakkında fiyat öğrenebilirsiniz.Vede Whatsap'dan fotoğraf atarak hurda ram hakkında fiyat bilgisi isteyebilirsiniz.

Bizi Arayın
0532 647 7060
Bizi Whatsapp dan yazın
0532 409 4008
Bize Mail Atın
info@ehurdaci.com