Hurda Cep Telefonu

image

Hurda Cep Telefonu

En iyi hizmet ve en iyi fiyat garantisi ile cep telefonu hurdalarınızı yerinizden hızlı ve güvenilir bir şekilde alıyoruz...

Cep telefonlarının birçok arızası tamir edilebilirken bazı arızaların tamiri mümkün olmaz yada tamir için gerekli yedek parçaların maliyeti tamir maliyetini çok yüksek seviyelere getirdiği için cep telefonunun tamirinden vazgeçilir, tamir edilemeyen yada maliyetler gerekçesi ile tamir edilmeyen cep telefonu anakartları hurda cep telefonu anakartı olarak elektronik atık haline gelirler.

Bazı durumlarda hali hazırda çalışıyor olsa da yetersizliği sebebi ile kullanım dışı kalan cep telefonları da bulunmaktadır, kullanılmaz haldeki bu cep telefonları da yine elektronik atık haline gelirler , bu telefonlar da yine hurda cep telefonu olarak anakartları sökülerek geri kazanım yapılır.


Hurda cep telefonu güncel fiyatlarını öğrenmek için telefon numaralarımızdan arayabilir veya teklif al bölümünden bilgilerinizi doldurarak cep telefon hurdası hakkında fiyat öğrenebilirsiniz.Vede Whatsap'dan fotoğraf atarak hurda cep telefonu hakkında fiyat bilgisi isteyebilirsiniz.

Bizi Arayın
0532 647 7060
Bizi Whatsapp dan yazın
0532 409 4008
Bize Mail Atın
info@ehurdaci.com