Hurda Bakır

image

Hurda Bakır

Kaliteli hizmet ve en iyi fiyat garantisi ile bakır hurdalarınızı en hızlı şekilde uzman ekibimiz ile değerinde ve yerinden alıyoruz...

Bakır, doğada sık bulunan ve insanların günlük yaşamlarında kullandıkları materyallerde yer edinmiş ve iyi bir iletken olduğu için elektrik sektörünün neredeyse vazgeçilmezi olan bir maddedir. Dünyada bakır rezervinin önümüzde ki 60 yıl kadar bakır ihtiyacını karşılayacak kadar olduğu bilinmektedir. İşlenmesi kolay fakat biraz maliyetli bir madde olan hurda bakır için geri dönüşüm, göz ardı edilmemesi gereken bir işlemdir. 


PEKİ NEDEN GERİ DÖNÜŞÜM ?

Biz e-hurdacı ailesi olarak 30 yılı aşkın iş tecrübemiz ile hurda bakırlarınızı tekrar kullanılır hale getirmek ve az önce okuduğunuz 60 yıllık süreyi biraz daha uzatmak istiyoruz. Eğer elinizde ki hurda bakırın artık bir malzeme olduğunu düşünüyorsanız bizi arayın.Değerinden daha iyi bir fiyat karşılığında sizden alalım.


HURDA BAKIR ÇEŞİTLERİ;

1: Soyma bakır

2: Kırkambar bakır

3: Lama çekirdek bakır 

4: Bobin bakır hurdası

5: Kırma bakır hurdası

6: Bakır talaş hurdası


Hurda bakır güncel fiyatlarını öğrenmek için telefon numaralarımızdan arayabilir veya teklif al bölümünden bilgilerinizi doldurarak hurda bakır hakkında fiyat öğrenebilirsiniz.Vede Whatsap'dan fotoğraf atarak hurda bakır hakkında fiyat bilgisi isteyebilirsiniz.

Bizi Arayın
0532 647 7060
Bizi Whatsapp dan yazın
0532 409 4008
Bize Mail Atın
info@ehurdaci.com