Hurda Alüminyum

image

Hurda Alüminyum

En güncel hurda alüminyum fiyatları ile hurdalarınızı geniş şube ağı ve personellerimiz ile yerinden alıyoruz bizden teklif almadan hurdalarınızı satmayın..

a Alüminyum, esnek ve çok yönlü bir metaldir. Hafif bir maddedir ve oldukça'da dayanıklı bir metal çeşididir. Bir çok alanda başta ulaşım ve inşaat sektörlerinde vs. kullanımı oldukça fazla bir materyeldir. Madenden üretilen alüminyum hurda alüminyumdan üretimi daha çok maliyetlidir. Ve daha az maliyet ile geri dönüşüm yolu ile hurda alüminyumlarınızı piyasaya kazandırmak daha doğrudur.

30 yılı aşkın süre gelen iş tecrübemiz ile ehurdacı  ailesi olarak hurda alüminyumlarınızı değerinde ve iyi bir fiyattan alarak hizmet vermekteyiz. Bu hem ülke ekonomisi açısından hemde doğal kaynaklarımızın tükenmemesi açısından oldukça büyük bir öneme sahiptir.

Şimdi dilerseniz hurda alüminyum çeşitlerine bir göz atalım;

1: Profil alüminyum hurdası.

2: Kutu içecek parfümeri kutu alüminyum hurdası.

3: Sert alüminyum hurdası.

4: Alüminyum jant hurdası.

5: Mutfak ürünleri tencere , tas , tava hurdası.

6: Alüminyum plaka hurdası.

7: Matbaa alüminyum hurdası.

Hurda alüminyum güncel fiyatlarını öğrenmek için telefon numaralarımızdan arayabilir veya teklif al bölümünden bilgilerinizi doldurarak hurda alüminyum hakkında fiyat öğrenebilirsiniz.Vede Whatsap'dan fotoğraf atarak hurda alüminyum hakkında fiyat bilgisi isteyebilirsiniz.

Bizi Arayın
0532 647 7060
Bizi Whatsapp dan yazın
0532 409 4008
Bize Mail Atın
info@ehurdaci.com