Elektronik Kart Hurdası

image

Elektronik Kart Hurdası

İstanbul içi tüm bölgelerde hizmet veren şube ağımız ve en güncel fiyatlarımız ile elektronik kart hurdalarınızı yerinizden alıyoruz...

Elektronik Kart Hurdaları çok farklı sınıflara ayrılan büyük bir elektronik atık kalemidir, genel olarak kullanıldıkları cihazların isimleri ile anılan elektronik kartlar , uluslararası geri dönüşüm sektörü tesisleri tarafından belirlenmiş standartlara göre ayrıştırılır ve sınıflandırılır. Bu sayede uluslarası transferleri standartlara göre yapılabilir duruma gelir, bu sınıflandırma mantığına göre hareket edilerek toplanan , ayrıştırılan ve sevk edilen elektronik kart hurdaları yurtdışında bulunan elektronik atık geri dönüşüm tesisleri tarafından işlenerek yeniden hammadde haline getirilirler. Bu sayede doğada çözülmesi yüzlerce yıl alabilecek atıklar geri kazanım yapılarak çevresel etkilerinin önüne geçilmiş olmaktadır, ayrıca geri kazanım ile elde edilen elementlerin maliyetleri çok daha düşük olacağı için ekonomik hammadde teminine olanak sağlanmış olacaktır. Ayrıca önemli çevresel faydalarından bir tanesi de doğadan yeniden elde etmek yerine geri kazanım ile sağlanan hammaddelerin üretiminde kullanılacak enerjinin tasarruf edilmesi ile yine dünya üzerinde sınırlı bulunan enerji kaynakları da korunmuş olacaktır.


Hurda elektronik kart güncel fiyatlarını öğrenmek için telefon numaralarımızdan arayabilir veya teklif al bölümünden bilgilerinizi doldurarak elektronik kart hurdası hakkında fiyat öğrenebilirsiniz.Vede Whatsap'dan fotoğraf atarak hurda elektronik kart hakkında fiyat bilgisi isteyebilirsiniz.

Bizi Arayın
0532 647 7060
Bizi Whatsapp dan yazın
0532 409 4008
Bize Mail Atın
info@ehurdaci.com