Beyaz Eşya Hurdası

image

Beyaz Eşya Hurdası

Hurdaya ayrılmış beyaz eşyalarınızı zaman ve yerinizi işgal etmeden en kısa sürede uzman ekibimiz ile yerinden alıyoruz...

Her evin en temel ihtiyacı olan beyaz eşyalar her evde çok sayıda bulunmaktadır. Hangi marka olursa olsun alınan beyaz eşyaların, sürekli kullanımdan dolayı belli bir süre sonra eskidiği ya da tamiri mümkün olmayacak şekilde bozulduğu görülmektedir. Yıpranmaya ve zamana yenik düşen beyaz eşyalar kullanım ömürlerini tamamlamış olurlar. Hurda beyaz eşyalar elektronik atık geri dönüşüm olarak adlandırılmaktadır. Geri dönüşüm tesislerinde işlenip çeşitli hammaddelere dönüştürülürler ve tekrar genellikle sanayi ürünlerinin üretiminde kullanılmaktadırlar.Televizyon hurdaları, buzdolabı hurdaları, çamaşır makinesi hurdaları, bulaşık makinesi hurdaları, ankastre hurdaları, derin dondurucu hurdaları, fırın hurdaları hurdacılık sektöründe satın alınabilen hurda beyaz eşyalar arasında yer alırlar. Hurda beyaz eşya genellikle ağır yükte oldukları için taşıması zahmetli, büyük hacimde oldukları için saklaması zor olmaktadır. Bu nedenle bulundukları ortamdan hemen tahliye edilmeleri istenmekte ve gerekmektedir. Siz değerli müşterilerimizin değerlendirilmeyi bekleyen atıl hurda beyaz eşyaların alımı için lütfen bizim ile iletişime geçiniz.


Hurda beyaz eşya güncel fiyatlarını öğrenmek için telefon numaralarımızdan arayabilir veya teklif al bölümünden bilgilerinizi doldurarak beyaz eşya hurdası hakkında fiyat öğrenebilirsiniz.Vede Whatsap'dan fotoğraf atarak hurda beyaz eşya hakkında fiyat bilgisi isteyebilirsiniz.

Bizi Arayın
0532 647 7060
Bizi Whatsapp dan yazın
0532 409 4008
Bize Mail Atın
info@ehurdaci.com